Mājas

Par mums

ContiTech Produkti
ContiTech Globāli
Kontakti
Iespaidi
Jurisdikcijas
ContiTech Produkti

ContiTech Produkti


ContiTech produkti un tehnoloģijas
No pneimoatsperēm līdz šļūteņu līnijām, no aizsargpārklājumiem automobiļu interjeriem līdz konveijeru siksnām, no spēka transmisijas siksnām līdz gumijas-metāla paliktņiem –ContiTech produkti un tehnoloģijas palīdz automobiļu rūpniecībā un daudzās citās rūpniecības nozarēs. Šajās lappusēs jūs atradīsiet īsu apskatu un saites uz detalizētāku informāciju angļu valodā.

 Pneimoatsperu sistēmas
 Benecke-Kaliko grupa
 Pārklātie izstrādājumi
 Konveijeru siksnu sistēmas
 Kompensatori/ Savienošanas
caurules
 Elastomēra pārklājumi
 Šķidrumi
 Spēka pārvadu sistēmas
 Vibrācijas kontrole

Pneimoatsperu sistēmas
ContiTech Air Spring Systems ražo regulējama atsperojuma sastāvdaļas un pilnas sistēmas komerctransportā, autobusos un sliežu transportlīdzekļos, kā arī stacionāru iekārtu un pamatņu balstīšanai.
ContiTech – World’s Market Leader in Air Spring

Business Unit ContiTech pneimoatsperu sistēmas
 Benecke-Kaliko grupa
The Benecke-Kaliko Group izstrādā un ražo rūpnieciskos un dekoratīvos pārklājuma materiālus, aizsargpārklājuma plēves un polsterējuma produktus. Pateicoties mūsu augstajiem sasniegumiem pārklājumu materiālu tehnoloģiju un dizaina jomā, mēs patlaban ieņemam 1.vietu pasaulē foliju un plēvju piegādē transportlīdzekļu interjeriem.

Business Unit ContiTech Benecke-Kaliko grupa

 Pārklātie izstrādājumi
Mūsu pret apkārtējo vidi izturīgie kompozīt maisījumi izgatavoti no materiāliem vai audumiem un elastomēra pārklājumiem dod neierobežotu daudzumu kombināciju un plašu pielietojuma loku.

Business Unit ContiTech elastomēra pārklājumi
 Konveijeru siksnu sistēmas
The Conveyor Belt Systems nodaļa ražo konveijeru siksnas un konveijeru sistēmas servisa materiālus. Tā arī attīsta konveijeru siksnu sistēmas un piedāvā visā pasaulē to uzstādīšanu un apkalpošanu. Mēs esam Nr.1 Eiropā konveijeru siksnu piegādē un ierindojamies pirmajā trijniekā pasaulē.

Business Unit ContiTech konveijeru siksnu sistēmas
 Kompensatori/ Savienošanas caurules
Savienojumi un kompensatori no gumijas dod risinājumu sprieguma absorbēšanā, trokšņa kontrolē

Business Unit ContiTech pneimoatsperu sistēmas

 Elastomēra pārklājumi
ContiTech Elastomer Coatings ir oriģinālu aprīkojumu ražotājs un pasaulē pazīstams CONTI AIR saspiežamo iespiešanas plākšņu piegādātājs. Tas izstrādā un ražo jaunus rūpnieciskos materiālus, diafragmu materiālus un diafragmas. Palielinot tirgus daļu par apmēram 60% mēs esam lielākais diafragmu materiālu piegādātājs Eiropā. Mēs turam 80% no Eiropas plakano diafragmu tirgus un ap 40% pasaulē.

Business Unit ContiTech elastomēra pārklājumi

 Šķidrumi
ContiTech Fluid Technology ir tehniskās izstrādes partneris un oriģināla aprīkojuma šļūteņu un šļūteņu līniju ražotājs automobiļu rūpniecībai, kā arī daudzām citām svarīgākajām rūpniecības nozarēm. Ar savām šļūtenēm un līnijām autobūvē mēs esam Nr.1 Eiropā un pirmajā trijniekā pasaulē.

Business Unit ContiTech Fluid Technology
 Spēka transmisijas sistēmas
ContiTech Power Transmission Systems izstrādā, ražo un piegādā dzensiksnas, jauktus komponentus un gatavas dzensiksnu sistēmas automobiļu rūpniecībai un citam rūpnieciskam pielietojumam. Ar mūsu V-MULTIRIB daudzizciļņu siksnām mēs esam Nr.1 Eiropā un pirmajā trijniekā pasaulē.

Business Unit ContiTech spēka pārvadu sistēmas

 Vibrācijas kontrole
ContiTech Vibration Control ir partneris jauniem komponentiem un sistēmām vibrācijas kontrolei un noplombēšanas tehnoloģijām automobiļu un citām ražošanas nozarēm, kā arī speciālists blīvējuma sistēmās asu, bremžu un stūres iekārtās.

Business Unit ContiTech vibrācijas kontrole